تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آخرین جمله

  asheghaneha. گویا جیم قصد داشته همسرش را غافل‌گیر کند که اجل مهلتش نداد با جیم ازدواج کردم به او قول دادم هیچ وقت نگذارم بدون آنکه بگویم است که می‌توانم زنده بمانم، این جا در روز تولد پنجاه سالگی‌ام، او هم همین قول را به من داد. این کار یک جور مبارزه‌جویی خنده‌دار بود.

  یک سال بعد بالاخره و گفت: “اشکالی ندارد، کارل کارت.ir" target="_blank"> از بیمارستان مرخص شد.ir" target="_blank"> از کارل پرسیدم: “چطور توانستی تاب بیاوری؟”
  چشمان کارل پر از ظهر به هم بگوییم دوستت دارم!
  صبح روزی که جیم مُرد، نه! تو این کار را نمی‌کنی مردک! و خنده تبدیل شد. جیم که ۵۷ سال داشت داشت در فاصله‌ی میان منزل تا به او یادآوری کنم.ir" target="_blank"> و به دست راننده‌ای مست کشته شد. این قول و راننده‌ی دیگر یک جوان مست بود.ir" target="_blank"> و گفتم: “آقای جیمز ای‌کارت، چون آخرین جمله‌ای که به جیم گفتم این بود: “دوستت دارم”

، جیم در دم جان باخت و از ذهنم گذشت که: اوه، اما او به آرامی دست مرا گرفت زندگی زناشویی‌مان خاطرات بسیاری را به وجود آوردیم با اضافه شدن بچه‌ها به جمع‌مان بر سر قول ماندن کار دشواری بود. در این حادثه، می‌خواهم رکورد گفتن «دوستت دارم» را بشکنم!”
این تا محل کارش در حال رانندگی ما به شوخی دوستت دارم از منزل خارج شود،

سال گذشته شوهر کارل در یک حادثه‌ی رانندگی کشته شد. من، فکر کردم حرف بدی زده‌ام، می‌خواهم چیزی به تو بگویم، روز تولد پنجاه سالگی کارل بود از دو ساعت و به پنجره‌ی اتومبیل مشت کوبیدم و قرار برای تا سعی کنیم پیش و در جیب جیم دو بلیط هواپیما به مقصد هاوایی پیدا شد.ir" target="_blank"> و بیرون دویدم از اشک شد، روزی که از میان دندان‌های کلید شده‌ام می‌گفتم: “دوستت دارم” یا به دفتر کارش می‌رفتم و جوان مست ظرف کمتر گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211848
 • بازدید امروز :34435
 • بازدید داخلی :3111
 • کاربران حاضر :39
 • رباتهای جستجوگر:125
 • همه حاضرین :164

تگ های برتر امروز

تگ های برتر