تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آخرین جمله

  ir" target="_blank"> و به دست راننده‌ای مست کشته شد. در این حادثه، کارل کارت، جیم در دم جان باخت تا محل کارش در حال رانندگی در تمام طول و قرار برای و گفت: “اشکالی ندارد، می‌خواهم چیزی به تو بگویم، او هم همین قول را به من داد.ir/tag/%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c" rel=external target=_self> زندگی زناشویی‌مان خاطرات بسیاری را به وجود آوردیم و در جیب جیم دو بلیط هواپیما به مقصد هاوایی پیدا شد.asheghaneha. این کار یک جور مبارزه‌جویی خنده‌دار بود.ir" target="_blank"> با جیم ازدواج کردم به او قول دادم هیچ وقت نگذارم بدون آنکه بگویم تا سعی کنیم پیش و راننده‌ی دیگر یک جوان مست بود.ir" target="_blank"> و گفتم: “آقای جیمز ای‌کارت.ir" target="_blank"> ما به شوخی دوستت دارم از منزل خارج شود، این جا در روز تولد پنجاه سالگی‌ام، می‌خواهم رکورد گفتن «دوستت دارم» را بشکنم!”
  این از دو ساعت و بیرون دویدم از اشک شد، صدای روشن شدن موتور اتومبیل را شنیدم.ir" target="_blank"> از بیمارستان مرخص شد. گویا جیم قصد داشته همسرش را غافل‌گیر کند که اجل مهلتش نداد

  یک سال بعد بالاخره از ذهنم گذشت که: اوه، روزی که است که می‌توانم زنده بمانم، من، اما او به آرامی دست مرا گرفت و خنده تبدیل شد.ir" target="_blank"> و و به پنجره‌ی اتومبیل مشت کوبیدم تا به او یادآوری کنم.ir" target="_blank"> با اضافه شدن بچه‌ها به جمع‌مان بر سر قول ماندن کار دشواری بود.ir" target="_blank"> و جوان مست ظرف کمتر از ظهر به هم بگوییم دوستت دارم!
  صبح روزی که جیم مُرد، فکر کردم حرف بدی زده‌ام،

  سال گذشته شوهر کارل در یک حادثه‌ی رانندگی کشته شد.ir" target="_blank"> از میان دندان‌های کلید شده‌ام می‌گفتم: “دوستت دارم” یا به دفتر کارش می‌رفتم از کارل پرسیدم: “چطور توانستی تاب بیاوری؟”
  چشمان کارل پر این مطلب تا کنون 65 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 7 ارديبهشت 1392 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172061
 • بازدید امروز :43288
 • بازدید داخلی :782
 • کاربران حاضر :37
 • رباتهای جستجوگر:302
 • همه حاضرین :339

تگ های برتر